Ve Škodalandu začaly příměstské tábory

V multifunkčním areálu Škodaland na břehu Borské přehrady začal včera první turnus příměstských táborů. Slouží především dětem, jejichž rodiče si přes léto nemohou vzít dovolenou a o jejich ratolesti se nemá kdo postarat.

"Dětem jsou během kempů k disozici všechny sortovniště a hřiště v areálu. Program není zaměřen jen na sportovní tématiku, ale klademe důraz na rozvíjení osobnosti dětí, týmovou spolupráci a začlenění dětí do kolektivu. Během týdne podstoupí alespoň třikrát výuku na in-line bruslích, budou hrát nejrůznější pohybové, míčové, raketové a stolní hry.V případě nepříznivého počasí je zajištěn náhradní program v prostorách hlavní budovy, kde máme k dispozici 90m2 velkou místnost na dětské hry, promítání nebo malování," prozradil Mgr. Jan Hála, jeden z organizátorů táborů ze společnosti Sportgen o.s.

Tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 12 let, každý den se setkávají v půl osmé ráno a ve Škodalandu tráví čas do půl šesté večer. Zapomínáno samozřejmě není ani na teplý oběd, svačinu a pitný režim. Cena jednoho pětidenního tábora je 1499,- Kč, oba turnusy jsou však již plně obsazeny.

První den přišel pozdravit táborníky - sportovce starosta Městského obvodu Plzeň 3 Jiří Strobach.

"Jsem rád, že areál může posloužit i v takovém případě. Děti zde mají nepřeberné množství sportovního vyžití. Doufám, že si užijí spoustu zábavy," popřál dětem Strobach.

 

Webkamera Škodalandu

Webkamera spustit webkameru

Provozní doba areálu

Hlavní sezóna

(duben – září)
denně: 8:00 – 22:00


Mimo sezónu

(říjen a březen)
denně: 10:00 – 20:00 (listopad - únor)
denně: 10:00 – 18:00

Provozní doba jezírka

denně: 10:00 – 20:00 (pouze v hlavní sezóně)


Děkujeme našim partnerům

Škoda Omexom 

webdesign: SITMP