Ve Škodalandu odstartovaly příměstské tábory

Rodiče, kteří přes letní prázdniny nemohou čerpat dovolenou, čím dál častěji volí pro své ratolesti variantu příměstských táborů. Jeden takový odstartoval v úterý 7. července také v areálu Škodaland. Cílem je především rozvoj pohybové aktivity.

"Program je zaměřen nejen na sportovní tématiku, ale klademe důraz také na rozvíjení osobnosti dětí, týmovou spolupráci a začlenění dětí do kolektivu. Během týdne děti podstoupí alespoň sedmkrát výuku na in-line bruslích, hrají nejrůznější pohybové, míčové, raketové a stolní hry. V případě velmi nepříznivého počasí zajišťujeme i náhradní program, jako třeba promítání či malování," vyjmenoval Mgr. Jan Hála, jednatel společnosti Sportgen o.s., která tábory organizuje.

Příměstské tábory se ve Škodalandu konají již čtvrtým rokem, a to během letních prázdnin v pěti týdenních turnusech, vždy ve všední dny od 7:45 do 17:30 hodin.

"Pro zaměstnané rodiče je to skvělá alternativa. Děti mají pohybovou aktivitu, najdou si nové kamarády a ještě jsou celý den venku," říká I. místostarosta centrálního obvodu Radoslav Škarda, který s místostarostou Davidem Procházkou přijel první turnus zahájit.

"Dětem jsme přivezli nanuky, což je v tomto počasí asi nejlepší volba," dodává David Procházka.

Další turnus táborů začíná 13. července. Tábory nijak neomezují provoz areálu.

Webkamera Škodalandu

Webkamera spustit webkameru

Provozní doba areálu

Hlavní sezóna

(duben – září)
denně: 8:00 – 22:00

Mimo sezónu

(říjen a březen)
denně: 10:00 – 20:00 
denně: 10:00 – 18:00 (listopad - únor)

Provozní doba jezírka

Pracovní dny: 12:00 - 19:00 (v době letních prázdnin 10:00 - 20:00)
Soboty, neděle, státní svátky: 10:00 - 20:00
Při nepřízni počasí zavřeno.

Koupací sezóna v roce 2024: zahájena 15. června 2024. 


Děkujeme našim partnerům

Škoda Omexom 

webdesign: SITMP