Balonová show letos představí jedinečnou laserovou inscenaci

Městský obvod Plzeň 3 také v letošním roce pořádá Balonovou show, jejíž šestý ročník se už potřetí uskuteční v areálu Škodaland na břehu borské přehrady. Kromě atrakcí a hudební produkce se návštěvníci mohou těšit na unikátní laserovou show promítanou na vodní stěnu.

„Opět jsme pro návštěvníky připravili velmi různorodý program,“ zve Plzeňany starosta centrálního obvodu Jiří Strobach. „Vrcholem odpoledne a večera bude ale velkolepá laserová show, která bude promítána na vodní stěnu. Je to fascinující podívaná, která v Plzni nemá obdoby.“

Množství atrakcí nejen na souši, ale i ve vodě jistě potěší malé i větší návštěvníky, chybět nebude ani bohatý hudební program. Navíc letos přivezou svoje mistrovské poháry hokejisté i fotbalisté a návštěvníci si je budou moci prohlédnout zblízka, případně se s nimi vyfotit.

„Vystoupí kapela Holki, Lucie revival, miláček dívčích srdcí ze Superstar Martin Harich nebo známý písničkář František Nedvěd. Bohužel jsme museli udělat změnu v hudebním programu, a tak na závěr večera zazpívá Aleš Brichta,“ vyjmenoval místostarosta obvodu Radislav Neubauer účinkující.

Dalšími lákadly bude Plzeňský pohár v parašutismu 2013, letecká akrobacie stíhačky L39 Albatros a samozřejmě vyhlídkové vzlety horkovzdušného balónu, který si může vyzkoušet každý návštěvník.

Balonová show se uskuteční v sobotu 22. června 2013 od 14 hodin v areálu Škodaland.

 PROGRAM SI PROHLÉDNĚTE ZDE.

Webkamera Škodalandu

Webkamera spustit webkameru

Provozní doba areálu

Hlavní sezóna

(duben – září)
denně: 8:00 – 22:00

Mimo sezónu

(říjen a březen)
denně: 10:00 – 20:00 
denně: 10:00 – 18:00 (listopad - únor)

Provozní doba jezírka

Pracovní dny: 12:00 - 19:00 (v době letních prázdnin 10:00 - 20:00)
Soboty, neděle, státní svátky: 10:00 - 20:00
Při nepřízni počasí zavřeno.

Koupací sezóna v roce 2024: zahájena 15. června 2024. 


Děkujeme našim partnerům

Škoda Omexom 

webdesign: SITMP